GRĄŽINIMAS/KEITIMAS

Prekes galite grąžinti/pasikeisti per 14 darbo dienų nuo jų pristatymo datos.

Rekomenduojame, visada jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio, visų pirma, kreiptis konsultacijos el. paštu info@sokiusuknelesvaikams.lt arba telefonu +370 61677127; I-V 9:00-18:00val. Taip pat per Facebook messenger: “Šokių suknelės vaikams”. Mes mielai patarsime, be to, tai padės Jums išvengti ilgos grąžinimo – keitimo procedūros.

Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai elektroniniu paštu: info@sokiusuknelesvaikams.lt

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
– prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės;
– prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos;
– prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis, pilnos komplektacijos;
-kartu su grąžinama preke turi būti pateikta “Prekės keitimo-grąžinimo forma” ir pirkimą parduotuvėje www.sokiusuknelesvaikams.lt įrodantis dokumentas (sąskaita faktūra).

Pastaba: pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę (pvz. įpakavimo maišelio atidarymas), nelaikomas esminiu prekės išvaizdos pakeitimu.

GRAŽINIMO/KEITIMO  FORMA

Atsispausdinti pdf failą galite paspaudę čia.

SVARBI INFORMACIJA!

  • Pirkėjui grąžinant/keičiant prekę/es, pristatymo išlaidos negrąžinamos ir nekompensuojamos. Šios išlaidos padengiamos tik tuo atveju, jeigu prekė yra su gamintojo defektu.
  • parduotuvės www.sokiusuknelesvaikams.lt darbuotojas gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę įsipareigoja, per 14 dienų informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė/ės atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.
  • – Jūs galite, keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) prekės vertė neviršyja keičiamos prekės vertės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri yra pateikta pardavimui www.sokiusuknelesvaikams.lt parduotuvės asortimente.
  • Kilus klausimams visada galite kreipkitės konsultacijos el. paštu info@sokiusuknelesvaikams.lt arba telefono nr.+370 61677127; darbo laiku I-V 9:00-18:00val.

SVARBU: prieš gražinant kokybiškas prekes, prašome pasidomėti, ar prekė nepatenka į negrąžinamų prekių sąrašą. Nuoroda: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450

GRĄŽINIMO/KEITIMO BŪDAI:
a) Į paštomatus Vilniuje: LP Express; Omniva; Venipak , RIMI Pavilnionių g. 22;

b) Į fizinę parduotuvę jos darbo metu, adresu: Verkių g.30; Vilnius; LT-08221. Darbo laikas  I-V  9-18val.

SVARBI INFORMACIJA!

PRAŠOME NESIŲSTI PREKĖS ATGAL PAŠTU, AR Į KITOKIO ADRESATO PAŠTOMATĄ!
Tokios siuntos nebus paimtos ir praėjus saugojimo laikui bus grąžintos siuntėjui.

KONTAKTAI GRĄŽINIMUI/KEITIMUI :
Gavėjas: Šokių suknelės vaikams
Tel. nr.: +37061677127
El. paštas: info@sokiusuknelesvaikams.lt

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.